نقد و بررسی تخصصی رنگ موی اینسایت


رنگ مو از جمله محصولاتی آرایشی و بهداشتی است که در بین خانم ها و حتی آقایان بسیار پر مصرف است. تفاوت اصلی در رنگ موهای مختلف ماندگاری ، کیفیت رنگ دهی و میزان آسیب رسانی آنها به پوست و مو ها می باشد لذا هرچه مواد اولیه به کار رفته در آنها باکیفیت تر باشد به مراتب قیمت آن بالاتر خواهد بود. در ذیل رنگ مویی را معرفی می کنیم که از برندهای معروف اروپایی بوده و در بیش از ۵۰ کشور جهان عرضه می شود.

برنـد

اینسایت یکی از برند های معروف ایتالیایی است که توسط کارخانه eley تولید می شود. این کارخانه در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مربوط به پوست و مو به طور تخصصی و حرفه ای فعالیت دارد. کارخانه eley دارای گواهی نامه ISO 9001 (سیستم کیفیت) و ISO 22716 (تولید خوب) است که این توانایی باعث شده است تا با کنترل بسیار مناسب فرایند تولید با دقت بالایی انجام شده و کیفیت محصولات ارتقا یابد.

فرمولاسیون رنگ موی اینسایت

محصولات اینسایت با دارا بودن ویژگی های طبیعی و ارگانیک در بیش از 50 کشور جهان عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفته ،چرا که پایه مواد محصولات آن گیاه است و 100 % از مواد اولیه آن در کشور ایتالیا تولید می شود. در تولید محصولات اینسایت کارخانه eley با الهام گرفتن از طبیعت، انتخاب دقیق مواد اولیه، طراحی مناسب و استفاده از یک دانش فنی حرفه ای سعی دارد تا به هدف خود که حفاظت از سلامتی و درخشش مو ها است برسد. تمامی محصولات این برند فاقد sls , sles ( مواد محرک پوست) ، پترولام ( مواد ممانعت کننده از اکسیژن رسانی به مو و پوست)، سیلیکون و عطر و رایحه آلرژی زا می باشند به طوری که حتی برای پوست و مو های حساس استفاده از آنها تصیه می شود.
میزان آمونیاک به کار رفته در این رنگ مو بسیار پایین می باشد و همچنین آمونیاک مورد استفاده در تولید آن از نارگیل استخراج شده است و به همین جهت این رنگ مو جز رنگ موهای

Low ammonia

می باشد و برای افراد حساس هم قابل استفاده است. این محصولات غنی از مواد ارگانیک و روغن های طبیعی هم چون روغن انگور، روغن آرگان و فیتوکراتین سبزیجات بوده و آب مورد استفاده جهت تولید آن سرشار از اوزون است. اوزون مولکولی متشکل از سه اتم اکسیژن است که با توجه به قدرت اکسیداسیون آن، یک ضد عفونی کننده موثر بوده که با سرعت بسیار بالایی در برابر ویروس، اسپور، قارچ و بسیاری از آلاینده های دیگر عکس العل نشان می دهد. تحقیقات انجام شده نشان داده است که اوزون میتواند جایگزین عوامل ضدعفونی کننده مانند کلر و ترکیبات آن شود،چرا که دارای قدرت می باشد و با غلظت کم، غیر سمی است و در مدت کوتاهی به شکل اولیه) اکسیژن (می رسد. بر خلاف مواد ضدعفونی کننده با پایه کلر، اوزون باقی نمی ماند و به طور گسترده ای در صنایع غذایی استفاده می شود.

بسته بندی

تمرکز بر پت PET PET مخفف Polyethylene Terephthalate ، یک پلی استر سبک است که دارای خاصیت دوام، شفافیت و قابلیت کنترل می باشد این ویژگی ها باعث شد که این مواد را برای بطری های INSIGHT انتخاب شوند.
علاوه بر این، PET بخشی از خانواده ترموپلاستیک است و جزو موادی است که تحت تاثیر گرمای شدید به مایعات بسیارچسبناک تبدیل می شوند و می توانند به راحتی پردازش شوند. از آنجا که ساختار آنها تغییر قابل توجهی نمی کند، می توان چندین بار برای پردازش های تجدید پذیر با استفاده از گرما از انها استفاده کرد، این خاصیت PETباعث می شود که آن به طور کامل قابل بازیافت باشد. علاوه بر این، بسته بندی PET مطابق با الزامات دقیق بهداشتی و پایداری شیمیایی بالا است. به طور خلاصه، ویژگی های بسته بندی PET عبارتند از: • سبک • امن • نشکن • قابل بازیافت • دارای قابلیت تحمل وزن بالا • انعطاف پذیر شرکت eley با توجه به اهمیتی که به محیط زیست می دهد و شعار دوستار محیط زیست بودن آن ظروف خود را از PET بازیافت شده تهیه می کند که این ظروف نیز مجددا می توانند بازیافت شده و مورد استفاده قرار بگیرند. علاوه بر اینکه ظروف این محصولات بازیافت پذیر هستند لیبل هایی که بر روی این محصولات درج شده قابلیت بازیافت دارند تا کمترین آسیب را به محیط زیست برسانند.

نتایج حاصل از استفاده رنگ موی اینسایت

پوششی 100% حتی برای سرسخت ترین موهای خاکستری دوام و ماندگاری رنگ طولانی بسیار قوی و دارای تفاوت های برجسته نسبت به رنگ های دیگر دارای ویژگی نرم کنندگی، ترمیمی و تغذیه ای برای موها عدم آسیب و ایجاد آلرژی بر روی پوست و مو ایجاد یک رنگ درخشان بر روی مو ها با درا بودن دامنه رنگ ثابت و ...

اکسیدان مغذی

این اکسیدان دارای قدرت تغییر رنگ بالایی در هر رنگدانه می باشد،بنابراین می تواند ایجاد رنگ مورد نظر را تضمین کند. رایحه و عطربه کار رفته در آن ضد حساسیت و آلرژی است و بعلاوه پروتئین برنج به کار رفته در آن خواص آبرسانی و محافظتی این محصول را افزایش می دهد.