Blog page

رنگ مو از جمله محصولاتی آرایشی و بهداشتی است که  در بین خانم ها و حتی آقایان بسیار پر مصرف است. تفاوت اصلی در رنگ موهای مختلف ماندگاری ، کیفیت رنگ دهی و میزان آسیب رسانی آنها به پوست و مو ها می باشد لذا هرچه مواد اولیه به کار رفته در آنها باکیفیت تر باشد به مراتب قیمت آن بالاتر خواهد بود. در ذیل رنگ مویی را معرفی می کنیم که از برندهای معروف اروپایی بوده و در بیش از ۵۰ کشور جهان عرضه می شود.

فرمولاسیون رنگ موی اینسایت  

محصولات اینسایت با دارا بودن ویژگی های طبیعی و ارگانیک در بیش از ۵۰ کشور جهان عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفته ،چرا که پایه مواد محصولات آن گیاه است و ۱۰۰ % از مواد اولیه آن در کشور ایتالیا تولید می شود.

در تولید محصولات اینسایت کارخانه eley  با الهام گرفتن از طبیعت، انتخاب دقیق مواد اولیه، طراحی مناسب و استفاده از یک دانش فنی حرفه ای سعی دارد تا به هدف خود که حفاظت از سلامتی و درخشش مو ها است برسد.

تمامی محصولات این برند فاقد sls , sles  ( مواد محرک پوست) ، پترولام ( مواد ممانعت کننده از اکسیژن رسانی به مو و پوست)، سیلیکون و عطر و رایحه آلرژی زا می باشند به طوری که حتی برای پوست و مو های حساس استفاده از آنها تصیه می شود.

میزان آمونیاک به کار رفته در این رنگ مو بسیار پایین می باشد و همچنین آمونیاک مورد استفاده در تولید آن از نارگیل استخراج شده است و به همین جهت این رنگ مو جز رنگ موهای Low ammonia می باشد و برای افراد حساس هم قابل استفاده است.

 

این محصولات غنی از مواد ارگانیک و روغن های طبیعی هم چون روغن انگور، روغن آرگان و فیتوکراتین سبزیجات بوده و آب مورد استفاده جهت تولید آن سرشار از اوزون است.